Доставка зі складу 5-10 днів.
RABALUX - ЛАМПА СТЕЛЕВА NINELLE 3598 6XG9 - ХРОМ/ДИМОНІЙ - 3598. Стельові лампи є невід'ємним елементом кожного інтер'єру, впливаючи на його вигляд і функціональність. Правильно підібрана стельова лампа може створити неймовірну атмосферу в приміщенні, забезпечуючи при цьому відповідне освітлення. Стельова лампа Ninelle. від Rabalux - це відмінний вибір для тих, хто цінує сучасний дизайн та високу якість виконання. Параметри освітлення. Лампа Ninelle. оснащена шістьма джерелами світла, що дозволяє рівномірно і інтенсивно освітлювати все приміщення...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rabalux |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Прозорий |
| Тип світильника | Стельовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 33,5cm мм |
| Глибина | 40cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 40 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 6 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 40W |
| Матеріал | Метал, Скло |
| Мoдель | Ninelle |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Стельові |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 40cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 187 ₴




