
Півплафон Elstead Fusion 3xE27 латунь Fe-Fusion-Sf-Pnbr (FEFUSIONSFPNBR)
17 169 ₴
- В наявності
- Код: 163919658
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Лампа стельова індустріальна грецька золота біла для вітальні кругла 34см Feiss. Полуплафон Fusion 3 Джерела Світла. Цей елегантний полуплафон Fusion з трьома джерелами світла - це відмінний вибір для вашого інтер'єру. Виконаний з пофарбованої натуральної латуні, цей полуплафон поєднує в собі стиль і функціональність. Матеріали найвищої якості: Лампа була ретельно виготовлена з пофарбованої натуральної латуні, що гарантує її довговічність і унікальний вигляд. Це матеріал, який надає йому особливого характеру. Елегантний дизайн: Полуплафон Fusion 3 Джерела Світла вражає своїм елегантним дизайном, який...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feiss |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 29cm мм |
| Глибина | 34cm мм |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Максимальна потужність лампи | 40W |
| Матеріал | Сталь |
| Мoдель | Fusion |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Стельові світильники |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 34cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 169 ₴




