
Підвісний світильник Azzardo Snello з пультом SNELLO570N/IR
19 055 ₴
- В наявності
- Код: 40597554
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Azzardo SNELLO 57 NEW + REMOTE CONROLLER. Люстри відіграють ключову роль в оформленні інтер'єрів, забезпечуючи відповідне освітлення та створюючи унікальну атмосферу в різних приміщеннях. Завдяки своїй різноманітності, люстри знаходять застосування на кухнях, у вітальнях, спальнях та багатьох інших просторах. Одним з продуктів, який заслуговує на особливу увагу, є Azzardo SNELLO 57 NEW + REMOTE CONROLLER. Світлова ефективність Azzardo SNELLO 57 NEW + REMOTE CONROLLER характеризується сучасним дизайном та високою світловою ефективністю. Ця лампа є...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Azzardo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Колірна температура | 3000K |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 140cm мм |
| Глибина | 72cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 57 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 40W |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 57cm мм |
| Енергетичний клас | G |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 055 ₴

