
Світлодіодна підлогова лампа Trio Lighting Sequence Trio TR441810208
20 850 ₴
- В наявності
- Код: 139977532
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Настільна лампа Trio Sequence 441810208. Настільна лампа Trio Sequence 441810208 додасть елегантності кожному приміщенню. Виробник: Trio. Назва: SEQUENCE. Символ: 441810208. Параметри. висота (мм): 1500. висота абажура (мм): діаметр (мм): 230. діаметр абажура (мм): ширина (мм): глибина (мм): кількість джерел: 1. тип патрона: інтегрований LED. макс потужність джерела: 32 W. напруга: 230 V. джерело в комплекті: LED 32 W, 4000 lm, 2300+3000+4000 K. можливість затемнення: Так, за допомогою регулювання на лампі. колір: золотий та відтінки золота. матеріал: алюміній/пластик. IP: 20...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | TRIO LIGHTING |
| Висота | 150cm мм |
| Глибина | 23cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 23 |
| Додаткова інформація | Лампочки в комплекті |
| Кількість світлових точок | 1 |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Світлодіодні |
| Колір | Золотий |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 23cm мм |
| Енергетичний клас | E |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 850 ₴




