Доставка зі складу 5-10 днів.
Trio Gale 673918007. Люстри відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, надаючи їм характер і функціональність. Серед широкого асортименту продуктів, доступних на ринку, варто звернути увагу на. Trio Gale 673918007. Це сучасна стельова лампа, яка чудово підійде для різноманітних приміщень, пропонуючи стильне та ефективне освітлення. Параметри світла. Стельова лампа. Trio Gale 673918007. оснащена одним джерелом світла, яке забезпечує достатню кількість люменів для освітлення простору. Завдяки можливості використання LED-лампи потужністю до 50W, ця лампа є...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Сірий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 145cm мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 65cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 14 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 50W |
| Марка | TRIO LIGHTING |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | GALE |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Стельові |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 80cm мм |
| Енергетичний клас | F |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 312 ₴


