Доставка зі складу 5-10 днів.
Argon Лампа Підвісна 5X15W E27 Marbella 2087. Argon Лампа Підвісна 5X15W E27 Marbella 2087. це відмінне поєднання сучасного дизайну та функціональності. Стельові лампи відіграють ключову роль в оформленні інтер'єрів, забезпечуючи відповідне освітлення та впливаючи на атмосферу приміщень. Ця модель, ідеальна для вітальні, вирізняється елегантним виглядом та практичними рішеннями, які безумовно задовольнять очікування користувачів. Енергоефективність та клас енергоефективності. В епоху зростаючої екологічної свідомості, енергоефективність стає ключовим критерієм вибору...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Argon |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Цоколь | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 63cm мм |
| Глибина | 68cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 63 |
| Кількість джерел світла | 5 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 40W |
| Матеріал | Сталь, Скло |
| Мoдель | MARBELLA |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колір | Білий |
| Ширина | 68cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 514 ₴


