
Плафон Azzardo Clara 60 CCT з перемикачем димер білий Az5803
16 553 ₴
- В наявності
- Код: 165923205
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Azzardo Лампа Стельова Clara 60 Cct Switch Dimm Білий Az5803. Стельові лампи є ключовим елементом оформлення інтер'єрів, визначаючи атмосферу і функціональність приміщень. Правильно підібрана лампа не тільки освітлює простір, але й впливає на його естетику. Модель. Azzardo Лампа Стельова Clara 60 Cct Switch Dimm. в. мінімалістичному стилі. вносить сучасний акцент до різних оформлень, завдяки чому ідеально підійде як для домашніх, так і офісних просторів. Енергоефективність. Модель. Azzardo Лампа Стельова Clara 60 Cct Switch Dimm. була спроектована з...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Azzardo |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 80cm мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 60 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 50W |
| Марка | Azzardo |
| Матеріал | Сталь, Метал, пластик |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стан | Нове |
| Стиль | Мінімалістичний |
| Тип | Стельові |
| Колірна температура | 3300K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 60cm мм |
| Енергетичний клас | G |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 553 ₴


