Доставка зі складу 5-10 днів.
Настільна лампа NOWODVORSKI MOSS 9736. Настільна лампа NOWODVORSKI MOSS 9736. це ідеальне поєднання елегантності та функціональності, яке чудово вписується в сучасні інтер'єри. Завдяки своєму мінімалістичному дизайну та класичному чорному кольору, ця лампа не лише освітить простір, але й стане стильним доповненням. Незалежно від того, чи плануєте ви створити затишний куточок для читання в спальні, чи елегантну атмосферу в вітальні, ця лампа безумовно виправдає ваші очікування. Тип і матеріал лампи. NOWODVORSKI MOSS 9736. це стояча лампа з абажуром, яка...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nowodvorski |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип | Настільна лампа |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 50cm мм |
| Глибина | 61cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 58 |
| Додаткова інформація | Лампочки в комплекті |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість світлових точок | 1 |
| Максимальна потужність лампочки | 60W |
| Марка | Nowodvorski |
| Мoдель | Moss |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Вітальня, Спальня, Ванна |
| Стиль | Сучасний |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 61cm мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 365 ₴


