
Підвісний світильник Maxlight Signature C латунь з бурштиновим плафоном P0603
17 115 ₴
- В наявності
- Код: 174656696
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Лампа підвісна SIGNATURE LED 8W Maxlight з бурштиновим абажуром. Відкрийте унікальну якість освітлення з лампою підвісною SIGNATURE LED 8W Maxlight, яка поєднує в собі сучасну технологію з елегантним дизайном. Лампа характеризується двошаровим, скляним абажуром у бурштиновому відтінку, що гармоніює з мідно-золотою конструкцією з металу. Це унікальне поєднання матеріалів надає їй не лише естетичний вигляд, але й забезпечує довговічність та якість виконання, роблячи її ідеальним вибором для вітальні, їдальні чи спальні. Вбудоване джерело світла LED потужністю 8W випромінює. потік...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Maxlight |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Матеріал каркасу | латунь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 215cm мм |
| Глибина | 22cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 22 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 8W |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колір | Золотий |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 22cm мм |
| Енергетичний клас | G |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 115 ₴

