Доставка зі складу 5-10 днів.
Trio Granada Led Чорний Мат 36W Регульований (673890232). Люстри є ключовим елементом освітлення в кожному інтер'єрі, пропонуючи різноманітні можливості для оформлення та функціональності. Плафони, такі як модель Trio Granada Led Чорний Мат 36W Регульований, чудово підходять для різних приміщень, надаючи їм сучасного характеру та забезпечуючи оптимальне освітлення. Параметри світла. Ця модель плафона має максимальну потужність лампочки 36W, що дозволяє ефективно освітлювати простір. Лампа підтримує одне джерело світла LED, яке забезпечує температуру...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 100cm мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 60cm мм |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампи | 36W |
| Марка | TRIO LIGHTING |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Стельові |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 85cm мм |
| Енергетичний клас | E |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 342 ₴


