Доставка зі складу 5-10 днів.
Nowodvorski Лампа підвісна SPHERE III 7788. SPHERE - це особливо елегантна декорація для вашого дому, виготовлена з лакованого сталевого сплаву та скляних абажурів у 3 розмірах діаметром 35, 25, 20. Дизайн лампи робить її придатною практично для будь-якого приміщення, достатньо підібрати відповідну лампочку з ниткою E27. Підходить для таких інтер'єрів, як вітальня, їдальня, кабінет, а також для атмосферних комерційних приміщень, наприклад, барів, ресторанів. Специфікація. Тип джерела світла: E27. Макс потужність: 40W. Джерела світла: Змінні. Включає джерело світла: Ні. Кількість світлових точок: 3. Кількість...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nowodvorski |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип цоколя | E27 |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 130cm мм |
| Глибина | 130cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 20 |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 40W |
| Матеріал | Сталь, Скло |
| Мoдель | Sphere |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Столова, Вітальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 50cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 329 ₴



