Доставка зі складу 5-10 днів.
Лампа підвісна TORINO WHITE 24W LED. Лампи TORINO – сучасний дизайн у найкращому виконанні. Унікальна колекція ламп TORINO нікого не залишить байдужим. Дизайнери польської марки MiLAGRO створили лінію двох надзвичайно сучасних ламп, найбільшим відмінністю яких є інтригуючий абажур діаметром 46 сантиметрів, сконструйований з розташованих концентрично плиток різної ширини та висоти. Підвісні лампи серії TORINO – це пропозиція для всіх тих, хто не боїться нестандартних рішень і яскравих акцентів в інтер'єрах. Ці оригінальні та надзвичайно ефектні...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Milagro |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Колірна температура | 3000K |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 12cm мм |
| Глибина | 46cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 12 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 24W |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Ванна |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 46cm мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 235 ₴



