Доставка зі складу 5-10 днів.
TK Lighting 16130 OSLO SABIA ЛАМПА ПІДЛОГОВА 1XE27. TK-Lighting. Матеріал виг. каркаса: Метал + дерево + пластик. Колір каркаса: Сабія. Матеріал виг. абажура: Метал. Колір абажура: Сабія. Кількість джерел світла: 1. Джерело світла: E27. Живлення: 230V - 50Hz. Клас енергетичний: A до G. Довжина: 800. Ширина: 350. Висота: 1800. Бренд: TK Lighting. Код виробника: 16130. Країна походження: Польща. Тип: ПІДЛОГОВІ ЛАМПИ. Вид освітлювального приладу: Лампа підлогова. Матеріал каркаса: Дерево, Метал. Матеріал абажура - лампи: Метал. Колір абажура - лампи: Сабія. Кількість джерел світла: 1...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TK Lighting |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Тип цоколя | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 180cm мм |
| Глибина | 80cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 35 |
| Клас енергоспоживання | F |
| Кількість світлових точок | 1 |
| Максимальна потужність лампочки | 15W |
| Марка | TK Lighting |
| Мoдель | OSLO SABIA |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Вінтаж |
| Тип | Для читання |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 35cm мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 222 ₴





