
Підвісна скляна лампа Abruzzo 4 кулі світильник і 6 шумопоглинаючих куль 4xG9 60см AbrGrappaS
17 089 ₴
- В наявності
- Код: 167651715
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Abruzzo Лампа Підвісна Скляна 4 Кулі Світлові та 6 Куль Звукоізоляційних Сірого. Люстри. є ключовим елементом оформлення інтер'єрів, маючи значний вплив на атмосферу в приміщенні. Вірно підібране освітлення не тільки забезпечує функціональність, але й додає стилю та характеру простору. Abruzzo Лампа Підвісна Скляна 4 Кулі Світлові та 6 Куль Звукоізоляційних Сірого є відмінним прикладом сучасного освітлення, яке поєднує в собі елегантність та практичність. Варто звернути увагу на ключові характеристики, такі як енергоефективність, стиль та застосування, які можуть...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Abruzzo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Скло |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 190см мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 60 |
| Кількість джерел світла | 4 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 40W |
| Мoдель | Vino |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 60см мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 089 ₴




