Доставка зі складу 5-10 днів.
Підвісна лампа Alda 5116 Shilo регульований підвіс гачок для кухні білий в MLAMP поєднує в собі унікальний і позачасовий дизайн у найкращому виконанні, що створює ряд можливостей для оформлення простору у Вашому домі. Освітлення з легкістю впишеться в приміщення з класичним і сучасним стилем. Лампа відрізняється функціональністю, а її універсальна форма зробить так, що її світло створить комфортну і затишну атмосферу, що сприяє зустрічам з друзями, а також розслабить після дня, проведеного поза домом, у спокійні вечори з близькими. Модель Alda виготовлена з практичних і...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Цоколь | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Antigo |
| Висота | 220cm мм |
| Глибина | 50cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 50 |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 10W |
| Матеріал | Сталь |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стан | Нове |
| Стиль | Бохо |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колір | Білий |
| Ширина | 50cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 888 ₴





