
Підвісний світильник Argon Satelite 6 плафонів опал латунь 2532
22 885 ₴
- В наявності
- Код: 86274307
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Argon Satelite 6 Pł Kolor Opal Мідь (2532). Стельові світильники відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, забезпечуючи не лише функціональне світло, але й впливаючи на естетику приміщення. Однією з унікальних моделей у цій категорії є Argon Satelite 6 Pł Kolor Opal Мідь (2532). Завдяки своєму сучасному дизайну та високій якості виконання, цей продукт чудово підійде для різних приміщень, таких як кухня, вітальня чи спальня. Параметри світла. Стельовий світильник. Argon Satelite 6 Pł Kolor Opal Мідь (2532) оснащена шістьма джерелами світла, що...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Argon |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Матеріал каркасу | латунь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150cm мм |
| Глибина | 60cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 46 |
| Кількість джерел світла | 6 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 15W |
| Матеріал | Сталь, Скло |
| Мoдель | Satelite |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 60cm мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 885 ₴

