Доставка зі складу 5-10 днів.
Nowodvorski Lampa Wisząca Haiti (11165). Nowodvorski Lampa Wisząca Haiti (11165). це елегантне та сучасне освітлення, яке поєднує в собі естетику та функціональність. Стельові світильники, такі як ця модель, мають значний вплив на атмосферу та функціональність приміщень. Вибір відповідного освітлення може повністю змінити вигляд і характер даного простору, що робить цю лампу відмінним доповненням до різноманітних інтер'єрів. Енергоефективність та клас енергоефективності. Лампа підвісна. Haiti (11165). була спроектована з урахуванням. енергоефективності. Завдяки застосуванню...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nowodvorski |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 160 см |
| Ширина | 53.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 53 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 25W |
| Марка | Nowodvorski |
| Матеріал | Сталь |
| Мoдель | Haiti |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 728 ₴








