
Підвісна лампа Moosee Linea бронзовий сучасний Mse1501100493
21 412 ₴
- В наявності
- Код: 184308640
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
MOOSEE ліхтар підвісний LINEA коричневий. MOOSEE ліхтар підвісний LINEA коричневий. Поєднання мінімалістичного дизайну з вишуканим стилем, який підійде як для сучасних, так і для індустріальних інтер'єрів. Прямокутний абажур з округленими краями додає легкості та елегантності, а коричнева поверхня зі шкіри надає унікального характеру та тонкого люксу. Енергоефективне джерело світла LED не тільки гарантує відмінне освітлення, але й підкреслює сучасний тренд дбайливого ставлення до навколишнього середовища. Це ідеальний вибір для поціновувачів стильних, а також функціональних рішень...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Матеріал каркасу | шкіра |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Moosee |
| Висота | 200cm мм |
| Глибина | 8cm мм |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 40W |
| Матеріал | Пластик |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Сучасний, гламур |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 121cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 412 ₴


