Доставка зі складу 5-10 днів.
SOLLUX Люстра SATURNO SLIM 70 біла. Люстра кругла чорна і біла. Дуже хорошими відгуками серед користувачів, завдяки великій елегантності та цікавому візерунку, користуються люстри серії SATURNO. Універсальність. Чудові відгуки вони також отримали завдяки можливості підлаштування до різних приміщень та різних стилів оформлення. Декоратори інтер'єрів цінують люстри SATURNO за універсальну форму. Кругла люстра SATURNO чудово виглядатиме в передпокої, у коридорі, на сходах, а також над столом у їдальні, чи в вітальні, в дитячій кімнаті та...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Sollux Lighting |
| Висота | 110cm мм |
| Глибина | 70cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 70 |
| Кількість джерел світла | 5 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 60W |
| Матеріал | Сталь, Тканина |
| Мoдель | Saturno |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Столова, Кухня, Вітальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 70cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 588 ₴





