Доставка зі складу 5-10 днів.
Круглий стельовий світильник Giulia LED 50W для вітальні білий. Колір: білий. Матеріал: метал, пластик. Висота [см]: 9. Ширина [см]: 60. Регулювання висоти: Немає. Регулювання кута світла: Немає. Кількість лампочок у лампі: 1. Джерело світла в комплекті: Так. Тип лампочки | різьба: LED - модуль невимінний. Максимальна потужність лампочки [Вт]: 50W. Кількість люменів [лм]: 2750. Колірна температура [К]: 4000. Вхідна напруга: 230V. Клас енергетичної ефективності: A. Можливість димування: Немає. Диммер у комплекті: Немає. Датчик руху: Немає. Пульт у комплекті: Немає. Вилка: немає. Вимикач: Немає - настінний. Ступінь захисту IP:...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ITALUX |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Колірна температура | 4000К |
| Тип світильника | Стельовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 9cm мм |
| Глибина | 9cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 60 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампи | 50W |
| Марка | Italux |
| Матеріал | Алюміній |
| Мoдель | GIULIA |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Плафоны |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 600cm мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 464 ₴








