Доставка зі складу 5-10 днів.
Люстра. Sollux HALO SL.1829. Розміри. Довжина - 64 см. Ширина - 64 см. Висота - 230 см. Розмір основи - 8 x 8 x 3 см. Світло. Цоколь лампочки - G9. Кількість джерел світла - 6. Тип джерела світла - LED лампи. Лампа в комплекті - ні. Потужність - 8 Вт. Напруга - 230V. Можливість димування - так (залежить від ламп). Загальні. Колекція - Halo. Колір - білий. Колір проводу - білий. Колір основи - білий. Матеріал - алюміній. Клас захисту - IP20. SOLLUX. Це польський виробник ламп, який вирізняється високою якістю використаних матеріалів та увагою до найменших деталей...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Sollux Lighting |
| Висота | 230cm мм |
| Глибина | 64cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 64 |
| Кількість джерел світла | 6 джерел |
| Максимальна потужність лампи | 8W |
| Матеріал | Сталь, Скло, Масив дерева |
| Мoдель | Halo |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Коридор/лестниця, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний, Класичний, Скандинавський, Ретро, мінімалістичний |
| Тип | Люстри |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 64cm мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 588 ₴











