
Підвісна лампа Step Into Design Silk Flat біла 60см St23286026163166
19 231 ₴
- В наявності
- Код: 183931155
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Підвісна лампа SILK FLAT біла 60 см. Біла підвісна лампа SILK Flat з органічною, округлою формою. Нагадує сплющену еліпсу або лінзу. Лампа має овальну, симетричну форму, що розширюється в середній частині і звужується вгору і вниз. Її форма гладка і обтічна, без гострих країв. Поверхня абажура легка рифлена, з чіткими, вертикальними смужками, що проходять зверху донизу. Абажур лампи Silk однорідний, без видимих з'єднань, що свідчить про те, що він виготовлений з одного шматка матеріалу. Лампа повністю біла, що надає їй...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Step into design |
| Висота | 32 см мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 60см мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 50 |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 40W |
| Матеріал | Сталь, Метал, Тканина |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний, Класичний, мінімалістичний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 62 см мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 231 ₴

