
Підвісна лампа Italux Brasco Down LED 60W 3000/4000K димер чорний/білий Pnd56215080Rpcbk3Ks4Ktrdimm
17 517 ₴
- В наявності
- Код: 157749824
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Italux - Лампа підвісна Brasco Down Led 60W 3000/4000K Dim- Чорний/Білий Pnd-56215-080Rpc-Bk-3Ks4K-Trdimm. Стельові лампи відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, пропонуючи різноманітні можливості оформлення. Незалежно від стилю приміщення, правильно підібрана стельова лампа може стати не лише джерелом світла, але й декоративним елементом, який збагачує вигляд інтер'єру. Одним з таких продуктів є Italux - Лампа підвісна Brasco Down, яка поєднує в собі сучасний дизайн з високою функціональністю. Параметри світла. Стельова лампа. Brasco. оснащена одним. джерелом...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ITALUX |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Колірна температура | 4000К |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 5cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 80 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Клас енергоспоживання | G |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 60W |
| Матеріал | Алюміній |
| Мoдель | Brasco Down |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 80cm мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 517 ₴


