
Підвісна лампа Italux Montora 11xG9 чорний/димчастий PND-30223-11
17 918 ₴
- В наявності
- Код: 110554776
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
ITALUX - ЛАМПА ПІДВІСНА MONTORA 11XG9 - ЧОРНИЙ/ДИМЧАСТИЙ - PND-30223-11. ITALUX - ЛАМПА ПІДВІСНА MONTORA 11XG9. це відмінне поєднання функціональності та естетики, яке ідеально вписується в сучасні інтер'єри. Завдяки елегантному дизайну та високоякісним матеріалам, ця лампа безумовно змінить будь-яке приміщення, додаючи йому характеру та стилю. Матеріал і дизайн. Модель виконана з. високоякісної сталі. та. скла. , що забезпечує. довговічність. і елегантний вигляд. Чорний колір. та. димчасті абажури. надають їй сучасного і мінімалістичного характеру, ідеально вписуючися...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ITALUX |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 120cm мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 53cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 120 |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 5W |
| Марка | Italux |
| Матеріал | Сталь, Скло |
| Мoдель | Montora |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний, мінімалістичний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колір | Чорний |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 65cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 918 ₴


