Доставка зі складу 5-10 днів.
Nowodvorski Laser Black Vii (8920). це колекція делікатних, тонких трубок, підвішених на проводі, метою яких є освітлення вибраної поверхні потужним, сконцентрованим вниз світлом. Їх цікава форма та різні монтажні основи роблять Laser ідеальним для освітлення як столу в їдальні, так і кавового столика в вітальні, або виконання ролі додаткового освітлення в кутку приміщення, створюючи неповторну атмосферу. Лампи пристосовані для використання світлодіодних джерел світла, зі спеціальною конструкцією, що концентрує світло вниз. Колір: чорний. Загальна висота: 130 см...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nowodvorski |
| Колір | Чорний |
| Цоколь | G9 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 130cm мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 30cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 30 |
| Кількість джерел світла | 7 джерел |
| Максимальна потужність лампи | 10W |
| Матеріал | Сталь |
| Мoдель | LASER |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Коридор/листниця, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Стельові |
| Ширина | 30cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 226 ₴








