Доставка зі складу 5-10 днів.
Nowodvorski Laguna 8957 1000105213. Люстри відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, пропонуючи різноманітні застосування в різних приміщеннях. Вони є не лише джерелом світла, але й декоративним елементом, який може додати унікального характеру кожному інтер'єру. Однією з видатних моделей є. Nowodvorski Laguna 8957. , яка завдяки своєму позачасовому дизайну та функціональності з легкістю впишеться як в класичні, так і в сучасні інтер'єри. Потужність та ефективність освітлення. Nowodvorski Laguna 8957. це люстра, яка чудово підійде в...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nowodvorski |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Тип світильника | Стельовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 140cm мм |
| Глибина | 65cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 15 |
| Додаткова інформація | З регулюванням яскравості |
| Кількість джерел світла | 4 джерела |
| Максимальна потужність лампи | 25W |
| Матеріал | Сталь |
| Мoдель | LAGUNA |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Стельові |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 65cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 885 ₴




