Доставка зі складу 5-10 днів.
Nowodvorski Techno 9143. Nowodvorski Techno 9143. це стельовий світильник, який поєднує в собі сучасний дизайн з функціональністю. Відповідно підібране освітлення відіграє ключову роль в оформленні інтер'єрів, а ця модель чудово вписується в різноманітні стилі, зокрема скандинавський стиль. Завдяки використанню високоякісних матеріалів та енергоефективних рішень, цей світильник не лише виконує практичну функцію, але й підкреслює характер кожного приміщення. Енергоефективність та клас енергоефективності. У зв'язку з зростанням витрат на енергію, вибір енергоефективних рішень...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nowodvorski |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 16cm мм |
| Глибина | 25cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 16 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 2 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 60W |
| Марка | Nowodvorski |
| Матеріал | Сталь |
| Мoдель | TECHNO |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стиль | Скандинавський |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 61cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴



