Доставка зі складу 5-10 днів.
Nowodvorski Ares5 205. Люстри відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, створюючи відповідний настрій і підкреслюючи характер приміщень. Серед них вирізняються люстри, які поєднують функціональність з естетикою. Однією з них є. Nowodvorski Ares5 205. , елегантна і стильна люстра, яка чудово вписується в класичні аранжування. Параметри світла. Люстра. Nowodvorski Ares5 205. оснащена п'ятьма джерелами світла, що дозволяє ефективно освітлювати навіть більші приміщення. Підходять лампочки з цоколем E14 потужністю до 60W кожна, що дає можливість налаштування...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nowodvorski |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | E14 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 100cm мм |
| Глибина | 100cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 50 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 5 джерел |
| Максимальна потужність лампи | 60W |
| Матеріал | Сталь, Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Люстри |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 54cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 425 ₴









