Доставка зі складу 5-10 днів.
Настільна лампа HOTEL PLUS 9074 від відомого виробника Nowodvorski - це надзвичайно дизайнерський та функціональний світильник, ідеальний для спальні чи вітальні, що підходить для інтер'єрів в сучасному стилі. Колекція HOTEL PLUS забезпечує високу якість виконання та естетику, яка привертає увагу і додає елегантності кожному приміщенню. Ця настільна лампа оснащена двома світловими точками, що гарантує рівномірне освітлення та створення приємної атмосфери в приміщенні. Одним з ключових параметрів цього освітлення є максимальна потужність лампочки, яка становить 10W...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nowodvorski |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 30cm мм |
| Глибина | 47cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 47 |
| Додаткова інформація | Лампочки в комплекті |
| Кількість світлових точок | 1 |
| Максимальна потужність лампочки | 60W |
| Марка | Nowodvorski |
| Мoдель | HOTEL PLUS white 9074 |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Класичний |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 47cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴






