
Підвісний світильник Argon Serafino 5 плафонів димчастий чорний 2080
20 970 ₴
- В наявності
- Код: 86274311
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Argon Serafino 5 Pł Kolor Dymny Czarny (2080). Люстри відіграють надзвичайно важливу роль в кожній обстановці, не лише забезпечуючи світло, але й впливаючи на атмосферу та стиль приміщення. Argon Serafino 5 Pł. в кольорі димному чорному. це модель, яка чудово поєднує функціональність з елегантністю. Завдяки йому можна просто надати простору характер та створити затишну атмосферу, а його сучасний дизайн робить його центральним декоративним елементом в кожному інтер'єрі. Енергоефективність. В сьогоднішній час все більше уваги приділяється...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Argon |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150cm мм |
| Глибина | 60cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 60 |
| Кількість джерел світла | 5 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 15W |
| Матеріал | Сталь, Скло |
| Мoдель | Serafino |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 60cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 970 ₴


