
Підвісна лампа Maytoni Shadows Of The Past LED 20W 3000K чорний MOD263PLL20B3K
17 303 ₴
- В наявності
- Код: 191017904
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
MAYTONI Лампа підвісна Shadows of the past 3000K 20W MOD263PL-L20B3K. MAYTONI. MAYTONI підвісна Shadow of the past 3000K 20W MOD263PL-L20B3K Лампа підвісна з колекції Shadow of the past від MAYTONI, яка вражає елегантністю та простотою. Завдяки мінімалістичному дизайну в матовому чорному кольорі стає виразним, але стильним елементом над обіднім столом, в обох кімнатах або в комерційних приміщеннях. Підвісна лампа має світлодіодне освітлення з температурою кольору (теплий білий), який створює атмосферу. Діапазон висоти підвісу: від 620 мм до 3520 мм - ідеально підходить для різних інтер'єрів...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maytoni |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 51cm мм |
| Глибина | 17cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 17 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Клас енергоспоживання | G |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 20W |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 29cm мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 303 ₴






