
Підвісна лампа Zumaline Lautada LED 7,5W з функцією пам'яті чорна 208018
17 303 ₴
- В наявності
- Код: 145119509
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Zumaline Lampa Wisząca Lautada Led 7,5W Z Funkcją Pamięci Czarna (208018). Люстри це не лише практичні освітлювальні рішення, але й стильний декоративний елемент кожного інтер'єру. Їх різноманітне застосування дозволяє монтувати в різних приміщеннях, таких як вітальня, спальня, кухня чи офіс. Одним з провідних продуктів у цій категорії є Zumaline Lampa Wisząca Lautada Led 7,5W, яка поєднує сучасний дизайн з функціональністю. Параметри світла. Лампа оснащена інтегрованим джерелом світла LED потужністю 7,5W, яке випромінює світловий потік...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Paul Neuhaus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Колірна температура | 3000K |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 120cm мм |
| Глибина | 23cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 23 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 5W |
| Марка | Paul Neuhaus |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | LAUTADA |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 23cm мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 303 ₴





