Доставка зі складу 5-10 днів.
Elstead Carisbrooke 5pл. CB5 BLK. Люстри відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, впливаючи не тільки на функціональність приміщень, але й на їх естетику. Серед них особливе місце займають люстри, які можуть надати інтер'єрам унікального характеру та елегантності. Одним з таких продуктів є Elstead Carisbrooke 5pл. CB5 BLK., який поєднує в собі класичний стиль з сучасними рішеннями. Параметри світла. Люстра Carisbrooke оснащена 5 джерелами світла, що дозволяє на рівномірне освітлення простору. Кожне з них може досягти максимальної потужності 60W,...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Elstead Lighting |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип світильника | Стельовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 47cm мм |
| Глибина | 50cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 47 |
| Кількість джерел світла | 5 джерел |
| Максимальна потужність лампи | 60W |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Коридор/лестниця, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Люстри |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 47cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 172 ₴


