Доставка зі складу 5-10 днів.
Elstead Pickering FE/PICKERINGL/SF. Elstead Pickering FE/PICKERINGL/SF. це елегантна стельова лампа, яка поєднує в собі. класичний стиль. з сучасними рішеннями освітлення. Ідеальна для офісу та інших приміщень, ця лампа не тільки забезпечує світло, але й додає характеру та стилю інтер'єру. Завдяки ретельному виконанню та продуманій конструкції,. Elstead Pickering FE/PICKERINGL/SF. безумовно, задовольнить вимоги навіть найвимогливіших користувачів. Енергоефективність та джерела світла. Економія енергії - це ключовий аспект, який варто врахувати...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elstead Lighting |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Цоколь | E14 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 44,5 см мм |
| Глибина | 25,4см мм |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Максимальна потужність лампи | 60W |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стан | Нове |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 25,4см мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 798 ₴


