
Підвісна лампа Milagro Copernicus LED 180W 3000K білий Ml6154
30 956 ₴
- В наявності
- Код: 96712820
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Лампа підвісна COPERNICUS WHITE 180W LED. ✅. ✅. Лампи COPERNICUS – уклін до різноманітності. Колекція ламп COPERNICUS – одна з найцікавіших і найоригінальніших пропозицій польської марки MiLAGRO. У складі цієї колекції 8 ламп, двох різних розмірів і в чотирьох кольорових варіантах. Хоча безпосередньою інспірацією для її створення була геліоцентрична теорія Миколи Коперника та обертальний рух небесних тіл, однак інтригуюча форма ламп безсумнівно сподобається не лише фанатам знаменитого астронома, а й любителям космосу. Неймовірні стельові лампи...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Milagro |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 100cm мм |
| Глибина | 60cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 60 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 40W |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Ванна |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 60cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 956 ₴


