
Підвісна лампа Tk Lighting Esme Павук 5xE27 чорний/димчастий 5382
13 877 ₴
- В наявності
- Код: 163040150
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Tk Lighting - Лампа підвісна Esme Павук 5Xe27 Чорний/Димчастий (5382). Освітлення відіграє ключову роль в оформленні інтер'єрів, створюючи атмосферу і впливаючи на функціональність приміщень. Модель. Esme Павук 5Xe27. в кольорі. чорному. з димчастим склом це ідеальний вибір для осіб, які прагнуть ввести до свого інтер'єру. сучасний. і елегантний акцент. Завдяки різноманітності стилів цей продукт здобуває не тільки на функціональності, але також стає важливим елементом декору. Енергоефективність. Однією з найважливіших переваг цієї моделі є. енергоефективність. Він сумісний з...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TK Lighting |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Цоколь | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 180см мм |
| Глибина | 180см мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 220 |
| Кількість джерел світла | 5 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 15W |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | ESME GRAPHITE |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні світильники |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 180см мм |
| Енергетичний клас | G |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 877 ₴




