Доставка зі складу 5-10 днів.
Cosmolight Lampa Wisząca Austin (P05173Niwh). Люстри відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, надаючи їм не лише функціональність, але й стиль та характер. Серед них особливим вибором є Cosmolight Lampa Wisząca Austin, яка поєднує в собі класичний дизайн з сучасними технічними рішеннями. Завдяки їй кожне приміщення набуде неповторного шарму. Параметри світла. Cosmolight Lampa Wisząca Austin була оснащена місцем для 5 джерел світла, що забезпечує рівномірне освітлення навіть більших просторів. Максимальна потужність кожної лампочки становить 40W, а...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Цоколь | E14 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Cosmolight |
| Висота | 47cm мм |
| Глибина | 55cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 55 |
| Кількість джерел світла | 5 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 40W |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | Austin |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стан | Нове |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колір | Білий |
| Ширина | 55cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 838 ₴



