
Плафон Rabalux Stregobor 2937 стельовий 1x48W LED 3000-6000K білий/попелястий
17 369 ₴
- В наявності
- Код: 140951439
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Rabalux Stregobor 2937 plafон світильник стельовий 1x48W LED 3000-4000-6000K білий/сірий. Стельові світильники - це ключовий елемент освітлення інтер'єрів, який впливає на функціональність і естетику кожного приміщення. Завдяки ним ми можемо створити відповідну атмосферу в вітальні, спальні, кухні чи ванній. Вибір відповідного стельового світильника не тільки забезпечує оптимальне освітлення, але й підкреслює характер інтер'єру. Варто звернути увагу на продукти, які поєднують сучасний дизайн з високою функціональністю. Ефективність і світлові параметри. Плафон. Rabalux Stregobor 2937. вирізняється...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rabalux |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Колірна температура | 3000K |
| Тип світильника | Стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 85 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 49,5 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампи | 48W |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Мoдель | Stregobor |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Ванна |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Стельові світильники |
| Цоколь | LED |
| Енергетичний клас | G |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 369 ₴










