Доставка зі складу 5-10 днів.
Azzardo Baroco 3 Pendant (AZ2163). Люстри відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, впливаючи на атмосферу і функціональність кожного приміщення. Завдяки своїй універсальності, люстри знаходять застосування в різних місцях, від вітальні до офісу, створюючи спільний і приємний декор. Одним з найкращих рішень у цій категорії є Azzardo Baroco 3 Pendant (AZ2163), яка поєднує сучасний дизайн з високою функціональністю. Світлові параметри Azzardo Baroco 3 Pendant (AZ2163) характеризуються трьома джерелами світла, що дозволяє на ефективне освітлення...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Azzardo |
| Цоколь | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150cm мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 45cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 20 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 60W |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Кухня, Вітальня, Спальня, Ванна |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 45cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 892 ₴


