
Підвісна лампа Italux Brasco Down LED 60W 3000/4000K димер білий Pnd56215080Rpcwh3Ks4Ktrdimm
17 517 ₴
- В наявності
- Код: 157749826
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Italux - Лампа підвісна Brasco Down Led 60W 3000/4000K Dim Білий Pnd-56215-080Rpc-Wh-3Ks4K-Trdimm. Стельові світильники відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, впливаючи на атмосферу і функціональність приміщень. Завдяки своїй різноманітності, стельові світильники, такі як. підвісна лампа Brasco. , чудово підходять для різних оформлень, як в офісах, так і в будинках. Світлова ефективність. Підвісна лампа Brasco оснащена. одним енергоефективним джерелом світла LED. з максимальною потужністю 60W. Випромінює світло з температурою кольору. 4000K. , що гарантує приємне, тепле освітлення...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ITALUX |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Колірна температура | 4000К |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 5cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 80 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 60W |
| Матеріал | Алюміній |
| Мoдель | Brasco Down |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Мінімалістичний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 80cm мм |
| Енергетичний клас | G |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 517 ₴

