Доставка зі складу 5-10 днів.
Дротовий люстра Shadow від the past MOD263PL-L20BS3K LED 20W 3000K латунь в MLAMP поєднує в собі унікальний і позачасовий дизайн у найкращому виконанні, що створює ряд можливостей для оформлення простору у Вашому домі. Освітлення з легкістю впишеться в приміщення з класичним і сучасним стилем. Лампа відрізняється функціональністю, а її універсальна форма зробить так, що її світло створить комфортну і затишну атмосферу, що сприяє зустрічам з друзями, а також розслабить після дня, проведеного поза домом, у спокійні вечори з близькими. Модель Shadows Of The Past виготовлена з...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maytoni |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Золотий |
| Матеріал каркасу | латунь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 51cm мм |
| Глибина | 17cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 17 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Клас енергоспоживання | G |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 20W |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний, Класичний, гламур, Індустріальний, Вінтаж |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 29cm мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 303 ₴




