Доставка зі складу 5-10 днів.
Elstead Lighting Sabina Hk/Sabina/3P. Люстри відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, приносячи не лише світло, а й стиль до різних приміщень. Завдяки різноманітним дизайнам і функціям можуть бути ідеальним доповненням до вітальні, спальні чи кухні. У цій категорії вирізняється Elstead Lighting Sabina Hk/Sabina/3P, яка поєднує сучасний дизайн з високою функціональністю. Світловіддача. Люстра Elstead Lighting Sabina Hk/Sabina/3P пропонує три джерела світла, кожне з максимальною потужністю 60W. Завдяки використанню патрона E14, лампа сумісна з різними...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elstead Lighting |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сріблястий |
| Тип цоколя | E14 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 37,5cm мм |
| Глибина | 33cm мм |
| Додаткова інформація | З регулюванням яскравості |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 60W |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 22cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 466 ₴







