Доставка зі складу 5-10 днів.
Elstead Finsbury Park FP/P/S PN. Люстри відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, надаючи їм характер і створюючи відповідну атмосферу. Серед них виділяється Elstead Finsbury Park FP/P/S PN., яка поєднує в собі класичний дизайн з сучасним стилем, пропонуючи універсальні можливості для оформлення. Параметри світла і ефективність. Одним з найважливіших аспектів кожної люстри є її здатність до ефективного освітлення простору. Elstead Finsbury Park FP/P/S PN. з місцем для однієї лампочки потужністю до 60W відмінно виконує це завдання. Завдяки патрону E14...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Elstead Lighting |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип цоколя | E14 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 42cm мм |
| Глибина | 40cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 22 |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 60W |
| Матеріал | Метал, Скло |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 22cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 119 ₴


