Доставка зі складу 5-10 днів.
Markslojd Лампа підвісна Bali 1L Nature (107984). Лампа підвісна Bali. від Markslojd. це відмінне поєднання елегантності та функціональності, яке підійде для будь-якого інтер'єру. Завдяки сучасному дизайну та природним відтінкам бежевого і коричневого, ця лампа стає не лише джерелом світла, але й важливим декоративним елементом. Ідеально підходить для офісів, салонів та сучасних кухонь, створюючи в приміщеннях приємну атмосферу. Енергоефективність та клас енергоефективності. Модель має високу енергоефективність, отримуючи клас A. Завдяки...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Markslojd |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 36.5 см |
| Ширина | 71.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 71,5см мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 36 |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 60W |
| Матеріал | Пластик |
| Мoдель | Bali |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 714 ₴



