Доставка зі складу 5-10 днів.
Sollux Plafon LUNA 3 білий (SL.0739). Люстри відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, додаючи їм характеру та функціональності. Плафони, такі як Sollux Plafon LUNA 3 білий, це відмінний вибір для тих, хто шукає мінімалістичні, а водночас стильні рішення. Завдяки своїй універсальності та сучасному дизайну, плафони підходять для різних кімнат у домі, від кухні до вітальні. Параметри світла та ефективність. Sollux Plafon LUNA 3 білий забезпечує ефективне та приємне освітлення завдяки використанню шести джерел світла потужністю до 10W кожне...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Цоколь | G13 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Sollux Lighting |
| Висота | 15cm мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 105cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 15 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 6 джерел |
| Максимальна потужність лампи | 10W |
| Матеріал | Тканина |
| Мoдель | SL.0739 |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Столова, Кухня, Вітальня |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Плафоны |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Ширина | 105cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 588 ₴





