
Підвісний світильник Maxlight Queen круглий золотий LED 19W P0493
21 505 ₴
- В наявності
- Код: 145119343
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Maxlight Круглий Підвісний Світильник Queen Кільце Над Стіл Led 19W Золотий. Стельові світильники - це абсолютно необхідний елемент кожного інтер'єру. Вони забезпечують рівномірне та функціональне освітлення простору, додаючи при цьому унікального характеру приміщенню. Серед них підвісний світильник - ідеальне рішення для освітлення кухні, вітальні чи їдальні. Завдяки своїй універсальності стельові світильники чудово підійдуть як для сучасних, так і класичних інтер'єрів. Параметри світла. Maxlight Круглий Підвісний Світильник Queen Кільце. оснащений одним джерелом світла LED о...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Maxlight |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Колірна температура | 3300К |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150cm мм |
| Глибина | 50cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 50 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | Queen |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня |
| Стиль | Мінімалістичний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 50cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 505 ₴




