Доставка зі складу 5-10 днів.
Maxlight Laxer Лампа підвісна Білий (P0504). Maxlight Laxer Лампа підвісна Білий (P0504). це відмінний приклад сучасного освітлення, яке поєднує в собі функціональність та естетику. Стельові лампи відіграють ключову роль в оформленні інтер'єрів, виконуючи функцію як освітлення, так і декору. Правильно підібрана модель може повністю змінити атмосферу приміщення, надаючи йому унікального характеру та стилю. Енергоефективність та клас енергоефективності. Модель була спроектована з урахуванням енергоефективності. Завдяки можливості використання ламп LED з максимальною...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Maxlight |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 10 см |
| Ширина | 128 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 12 |
| Кількість джерел світла | 6 джерел |
| Максимальна потужність лампи | 42W, 7W |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | Laxer |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні світильники |
| Цоколь | GU10 |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 543 ₴





