Доставка зі складу 5-10 днів.
🎁 🎁 🎁 🎁 🎁. При замовленні мінімум 3 різних ламп ви отримаєте безкоштовні LED-лампочки! 💡💡💡. Замовляйте лампи і обов'язково напишіть у примітках до покупки "лампочки безкоштовно". На цій основі куратор замовлення додасть до вашої посилки безкоштовні лампочки. За замовчуванням ми надсилаємо лампочки з теплою білою колірною температурою (3000K). Якщо ви хочете отримати лампочки з нейтральною білою колірною температурою (4000K), обов'язково напишіть про це в примітках до покупки. Відсутність інформації в примітках означає втрату можливості вибору кольору світла лампочки. За кожну лампу ви отримаєте одну лампочку. У подарунок додаємо тільки лампочки з патроном...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Sollux Lighting |
| Висота | 230cm мм |
| Глибина | 64cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 64 |
| Кількість джерел світла | 6 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 8W |
| Матеріал | Сталь, Скло, алюміній, Масив дерева |
| Мoдель | Halo |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Коридор/лестниця, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Люстри |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 64cm мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 588 ₴











