Доставка зі складу 5-10 днів.
Shilo - Підвісна лампа Mahaka 3Xe27 Бежевий (5180). Підвісна лампа. від Shilo. це відмінне поєднання елегантності та функціональності, яке ідеально впишеться в будь-який інтер'єр. Завдяки своєму унікальному дизайну, лампа не тільки освітить простір, але й додасть йому характеру. Бежевий колір. та стиль бохо роблять її ідеальним рішенням для офісу та інших приміщень, створюючи затишну атмосферу, що сприяє роботі та відпочинку. Енергоефективність. У сучасному світі. енергоефективність. має ключове значення. Модель була розроблена з урахуванням максимального...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 175cm мм |
| Глибина | 50cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 50 |
| Додаткова інформація | З регулюванням яскравості |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 10W |
| Марка | Shilo |
| Матеріал | Сталь |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Бохо |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 50cm мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 028 ₴





