Доставка зі складу 5-10 днів.
Настільна лампа QUITO - T01939BK AU - Cosmo Light. Сучасна настільна лампа з чорним і золотим оздобленням. Настільна лампа QUITO - T01939BK AU - Cosmo Light це стильний світильник, який поєднує елегантну тканину з металевими акцентами, створюючи сучасний і вишуканий вигляд. Виконана в чорній і золотій кольоровій гамі, лампа вносить до інтер'єрів розкішний акцент, який чудово поєднується з різними оформленнями. Її висота 64 см і ширина 41 см роблять її ідеальним доповненням на нічний столик, письмовий стіл чи комод, де вона стане як функціональним джерелом світла, так і декоративним...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип | Настільна лампа |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Cosmolight |
| Висота | 64cm мм |
| Глибина | 22cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 41 |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 40W |
| Матеріал | Сталь, Метал, Пластик, Тканина |
| Мoдель | Quito |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 41cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 892 ₴







